Doprava

Pokud si zákazník objedná zboží, které je skladem a dodavatel objednávku potvrdí e-mailem, bude zboží předáno přepravní společnosti po připsání úhrady na náš účet, tj. platbou předem. Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou zákazník určil v objednávce.

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou nikoli spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem, č. 513/1991 Sb., vše ve znění novel.


Způsoby dopravy a možnosti platby

Dopravu zajišťujeme prostřednictvím České pošty s.p. a Zásilkovna s.r.o. na území České republiky. Náklady na dopravu zboží se liší, dle zvoleného způsobu dopravy. Konkrétní způsob dodání si zvolí zákazník sám.

Zásilkovna.cz

Zboží bude doručeno prostřednictvím služby Zásilkovna.cz na výdejní místo dle výběru kupujícího. Při zvolení tohoto způsobu platby Vám náš systém v závěru objednávky vygeneruje údaje pro platbu. Platbu, prosím, vždy poukazujte s variabilním symbolem, kterým je číslo objednávky. Údaj Vám bude zaslán v potvrzovacím e-mailu.

Česká pošta

Při zvolení tohoto způsobu odeslání Vám náš systém v závěru objednávky vygeneruje údaje pro platbu. Platbu, prosím, vždy poukazujte s variabilním symbolem, kterým je číslo objednávky. Údaj Vám bude zaslán v potvrzovacím e-mailu.

Česká pošta doručuje tyto zásilky obvykle do druhého dne od podání, jejich dodání do druhého dne není Českou poštou garantováno. Pokud Vás poštovní doručovatel na doručovací adrese nezastihne, je zásilka uložena na Vaší pobočce České pošty, kde si ji můžete vyzvednout ve lhůtě do 7 dnů.

Nejvýhodnější doručení na adresu

Nejvýhodnější doručení na adresu je služba fungující na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve vašem regionu (na adresu zákazníka v ČR). Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností (Zásilkovna Expresní kurýr, DPD nebo InTime).